Zacienienie ogrodu:

aby zacienić ogrody zimowe stosujemy: markizy, werandy oraz żaluzje.

Zastosowanie

Markizy stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne.

Komfort optyczny i termiczny

Ochrona przed intensywnym promieniowaniem słonecznym to zadanie dla markiz. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie. Przekonaj się jak wiele przyjemności daje wypoczynek w letni dzień na tarasie osłanianym przez nasze produkty!

Estetyka i funkcjonalność

Markizy tarasowe to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Około stu różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar, a także szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

Trwałość

Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnioeuropejskich producentów.